26. iunie 2024

OPERATORI DEBITARE CĂNTUIRE la locația din Iași

Categorie
Full-time job
Locație
Iași
Departament
Debitare &Tehnic
Contact
Holver Iași
Alina Maftei | Maria Popa
Calea Chișinăului nr. 34
700180 Iași
Telefon
+40 268 500 014

Holver face parte din Grupul Frischeis, și prin cele 59 de filiale deschise în 18 țări este cel mai mare comerciant en-gros de lemn și produse din lemn din Europa Centrala și de Est. Frischeis România cuprinde 5 filiale în cele mai importante orașe din țară: Brașov, Timișoara, Cluj, București și Iași.

Angajații sunt cheia succesului pentru compania noastră. Ei beneficiază de sarcini de lucru provocatoare și oportunități de dezvoltare personală pentru a obține un salariu corect, proporțional cu performanțele. În schimbul acestuia, se așteaptă competență, spirit de inițiativă și dorință de perfecționare. Coordonatorii au rol de model pentru colegi și trebuie să întrețină un mediu de lucru motivant, care să fie orientat către rezultate și asumarea răspunderii. În relațiile de zi cu zi, incurajăm cultura opiniilor deschise și a comunicării permanente.

Pentru întărirea echipei noastre din Punctul de lucru IAȘI căutăm:

OPERATOR DEBITARE CĂNTUIRE

Responsabilități:

> Execută corect și în timp activitățile de tăiere și căntuire a mărfurilor, respectând procedurile interne;
> Asigură funcționarea continuă și optimizată a mașinilor de debitare și căntuire, respectând menținerea în limitele admise a tuturor parametrilor de funcționare, în conformitate cu procedurile și instrucțiunile în vigoare;
> Verifică, întreține și exploatează în condiții optime utilajele încredințate spre utilizare;
> Execută integral toate comenzile de marfă lansate, conform programărilor stabilite;
> Recepționează și pregătește canturile ABS, furnir și accesoriile;
> Este responsabil pentru utilajele din dotare din punct de vedere siguranță, integritate, curățenie, bună funcționare;

   Profilul candidatului:

Experiență de minim 1 an într-un post similar;
> Disponibilitate la program 2 schimburi;
Capacitate de organizare și planificare;
Orientare către munca în echipă;
Conștinciozitate, seriozitate;
Atenție distributivă;
Rezistență la efort și stres;
> Domiciliu stabil în Iași;
Experiența în domeniu constituie avantaj;

Oferim angajaților motivați posibilitatea unei cariere de succes, cu un pachet salarial pe măsura performanțelor, în cadrul unei companii multinaționale cu rezultate excelente pe plan internațional.

Vă rugam sa ne trimiteți candidatura dumneavoastră detaliată, pâna în data de 27.07.2024.